Trainen Jeugd

Lijst van trainingsgroepen, bijgewerkt op 21 mei 2020. Er is ook een indeling voor de senioren.

indeling velden Bavo Beach

Veld 2 & 3
Groep J
Trainer: Nelleke
Wo 17:30/18:50

Annalisa Schipper
Lara van Oeffel
Tess Holleboom
Mies Vesseur
Sabine Veenendaal
Kimberly Koning
Evelien Heuzeveldt
Kathleen Jansen
Hilde Hazenberg
Pomme van Beem
Janna den Engelse
Karlijn Banus

Veld 5 & 6
Groep C
Trainer: Jan
Wo 17:30/18:50

Tjalle de Boer
Rein Verhaag
Mick Labrie
Timo Bolsenbroek
Brian van den Berg
Asher Molony
Liam de Graaf
Max van der Molen




Veld 8 & 9
Groep D
Trainer: Bart
Wo 17:30/18:50

Roos Hobbes
Raven Vijverberg
Marisha Oudshoorn
Yara Nab

Lea Trevetin
Milena Vena
Nienke Meijer
Miloe Cikot
Finn de Lange
Sara Deen
Isa Jansen

Veld 2 & 3
Groep G
Trainer: Nelleke
Wo 19:15/20:35

Eva Vos
Mirte Hofman
Iris Holdorp
Nigella Negenman
Zoe Beljaards
Rochelle Negenman
Nina Belt
Vera van der Weij
Maaike Degenhart



Veld 5 & 6
Groep E
Trainer: Jan
Wo 19:15/20:35

Ravi Pikaart
Bebelle Kraus
Kim van Cann
Maartje Kolloffel
Floor de Ruiter
Merel Holdorp
Isa van den Hoven
Florine van Driessen




Veld 8 & 9
Groep B
Trainer: Bart
Wo 19:15/20:35

Nikita Voronkin
Maarten van de Kuip
Kas Dijkman
Jur de Lange
Jasper van Assema
Thijs van der Wal
Olivier Gijze
Manu Looy
Arthur Schut
Loic Gonton
Duco Jaspers
Sam Overdijkink

Veld 2 & 3
Groep I
Trainer: Marjo
Do 17:30/18:50

Silke Jansen
Iris Sterke
Linde Ludding
Dara Martina
Victoria Verheijen
Celeste Reparon
Jolien Jansen
Dalou Kraaij




Veld 5 & 6
Groep K
Trainer: Hein
Do 17:30/18:50

Jayson Hansen
Lucas Vos
Teun van de Wassenberg
Luut Maarsingh
Stef Hofman
Sjoerd van Assema
Coen Huesken





Veld 8 & 9
Groep L
Trainer: Sanne
Do 17:30/18:50

Karlijn Bos
Wietske Marsman
Michelle Verhoeff
Evi van Eunen
Melanie Silos
Mia Hendrikx
Birsen Kotte
Julia Beukenhorst
Georgina Euverman
Lara Vos
Milla Koster
Anne Paap

Veld 2 & 3
Groep H
Trainer: Marjo
Do 19:15/20:35

Jűlide Karatas
Anouk Bakker
Caro Kerckhaert
Hadewich Paro
Willemijn Baptist
Juul Broersen
Mette Duijn
Benthe Essink
Liene Duijn



Veld 5 & 6
Groep A
Trainer: Hein
Do 19:15/20:35

Sanne van Leeuwen
Eefje van der Knaap
Ella Gonton
Iris Nieuwland
Daniek Niggebrugge
Jody Burger
Sil Beemsterboer
Tessa Vonk
Juna van de Broek
Jesse Sturm
Anne-Roos Weda

Veld 8 & 9
Groep F
Trainer: Sophie
Do 19:15/20:35

Lotte Jonker
Fenna Joordens
Sahar Sharifi
Nola Duijff
Fien van den Hoek
Myrthe Brakel
Zoe Lytrokapi
Deniz Gul




 

Trainingslidmaatschap

Om mee te trainen moet je lid zijn van Bavo Beach. Hiermee kun je deelnemen aan alle trainingen van een trainingsgroep. Voor de jeugdleden zijn de trainingen gratis, studenten en senioren betalen €5 per training.

Meer informatie over het lidmaatschap en lid worden.

Inschrijven voor trainingen

Tijdens de instuif word je ingedeeld in de trainingsgroep die het beste bij je niveau past. Wil je je op een later moment inschrijven voor een trainingsgroep, stuur dan een mail naar info@bavobeach.nl

Ben je nog geen lid en wil je een keer komen meetrainen om te kijken of het wat voor je is? Neem dan contact op.



Bavo Beach is onderdeel van VC Spaarnestad
Henk van Turnhoutpad • 2034JL Haarlem • Mail ons